офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
У Львові британcькі фахівці з питань калібрування ділитимуться досвідом Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 14 травня 2013 14:10
3 червня на базі ДП «Львівстандартметрологія» в рамках проекту Європейської допомоги Твіннінг відбудеться семінар на тему: «Важливість калібрування і простежуваності для торгівлі з країнами Європейського Союзу».

Своїм досвідом поділяться представники Національної фізичної лабораторії Великої Британії. Під час заходу обговорюватимуть історію еталонів і роль вимірювань у торгівлі; поточний стан справ у світовій метрології, роль національних метрологічних інститутів, їх зв'язок з Міжнародним бюро мір і ваг і Метричною конвенцією; роботу з Міжнародним бюро мір і ваг та іншими національними метрологічними інститутами задля реалізації глобальної системи вимірювань.

Фахівці з-за кордону наводитимуть приклади повного калібрування і випробування, ролі простежуваних вимірювань у випробуваннях і валідації для підвищення конкурентоспроможності в різних галузях промисловості.  

Як пояснив заступник генерального директора ДП "Львівстандартметрологія" Ігор Щур, даний семінар проводитиметься в рамках реалізації в Національному агентстві з акредитації України проекту Європейської допомоги Твіннінг «Подальше посилення діяльності Національного агентства з акредитації України згідно з європейською практикою».

З його слів, участь у заході представників калібрувальних і випробувальних лабораторій Західного регіону дасть їм змогу отримати суттєвий досвід і знання, які вони зможуть застосувати в процесі підготовки до акредитації на право калібрування засобів вимірювальної техніки.

До слова, у Львові є 21 випробувальна лабораторія, акредитована НААУ на право проведення сертифікаційних випробувань. Загалом у Західному регіоні є понад 60 таких лабораторій.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 17 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762911
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання