офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 08 липня 2013 13:23
Якою має бути дійсно якісна дитяча іграшка досліджували журналісти програми «Тук-тук, я малюк» («Гал ТБ») разом з фахівцями випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».

У програмі йшлося про основні критерії вибору при купівлі іграшок для наших діток. Журналістами було придбано іграшки на ринку та у супермаркеті. Для того, щоб перевірити їх якість за різними показниками придбані товари були направлені до випробувальної лабораторії ДП «Львівстандартметрологія».
«При купівлі будь-яких іграшок батьки повинні обов’язково звертати увагу на запах, щоб уникнути можливого виникнення алергії у дитини, а також перевіряти міцність кріплення деталей (у машинках – це колеса, які можуть відлетіти) та наявність дрібних частинок (наприклад, батарейки в іграшкових мобільних телефонах), які дитина може дістати самостійно і навіть проковтнути», - зазначила інженер ДП «Львівстандартметрологія» Любов Кривуля.

«Насамперед, треба звертати увагу на маркування, яке повинно містити обов’язково посилання на нормативний документ, за яким проведено відповідні випробування даної іграшки. Однозначно необхідно вказувати вік дитини, для якої призначена іграшка», - наголосив начальник відділу ДП «Львівстандартметрологія» Володимир Васюта.

    


 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 33 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762981
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання