офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Поради фахівця при виборі зимового верхнього одягу - пуховика Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 07 листопада 2013 16:18
Чи готові Ви до похолодання та чи маєте достатньо теплий зимовий верхній одяг, наприклад, пуховик,- дізнавалася кореспондент радіо «Галичина» Уляна Вербицька у фахівця ДП «Львівстандартметрологія» Наталії Трубіциної.

Справжній якісний виріб (пуховик) має бути легким і після стискання повинен швидко відновлювати свою первинну форму.

«Наповнювач у пуховику розподілений по пухових блоках розміром приблизно 20 см на 20 см. Якщо блоки будуть більшого розміру, то наповнювач буде скупчуватись до нижнього шва. Пух у блоці має бути не збитим. Покривна тканина блоку повинна мати спеціальне просочування, щоби пух чи перо не вилазили ззовні, а також не відчувалось поколювань на дотик»,- розповіла Наталія Трубіцина.

Крім цього, фахівець порадила, що при виборі пуховика необхідно обов’язково звертати увагу, на те, щоб усі застібки були зручними, на «блискавках» прикріплені хлястики.

«Не зайвими будуть запасні деталі ( ґудзики, кнопки), фірмові знаки на усіх деталях фурнітури, клапани, що закривають «блискавки», підсилюючі накладки на плечах та ліктях, зручні внутрішні та зовнішні кишені, трикотажні манжети на рукавах»,- зазначила Наталія Трубіцина.

«А, щоб пуховик прослужив довше важливо його правильно доглядати: прати в прохолодній воді і сушити у горизонтальному положенні»,- підсумувала Уляна Вербицька - кореспондент радіо «Галичина».

 З аудіоверсією інтерв'ю можна ознайомитись тут та  на сайті радіо "Галичина".
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1763004
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання