офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 09 | 2018
Безпечне прання Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 грудня 2013 12:39
З середини грудня  2013 року стає чинним оновлений Технічний регламент мийних засобів, за його основу взяли європейські стандарти.

Кожного року у пральних порошках на українських прилавках має зменшуватися кількість фосфатів.

«Найбільша небезпека для здоров’я людини та довкілля - це наявність в мийних засобах поверхнево-активних речовин і фосфатів», - повідомила кореспонденту радіо «Львівська хвиля» Леся Набокова – начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

«Якщо при перевірці будуть виявлені порушення, то виробника чекають чималі штрафи. Наприклад, протягом дев'яти місяців 2013 року Інспекцією з питань захисту прав споживачів було проведено близько десяти перевірок виробників та реалізаторів мийних засобів і за виявлені порушення накладено штрафів майже  на 100 тисяч гривень»,- зі слів Дмитра Стефанківа - начальника відділу ринкового нагляду Інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області.

Зараз фосфатними є практично всі пральні порошки, бо їх дешевше виробляти, а безфосфатні засоби, як правило, ввозять у невеликих обсягах, що робить їх значно дорожчими.

З аудіозаписом програми «Акценти» (радіо «Львівська хвиля») про мийні засоби та вимоги нового Технічного регламенту можна ознайомитися тут.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 34 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750745
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання