офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Про електробезпеку побутових приладів, - розповів фахівець ДП "Львівcтандартметрологія" PDF Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 лютого 2014 17:01
04 лютого 2014 року відбувся прямий ефір на ТРК «Львів» у ранковій програмі «Доброго ранку, Львове!», де обговорювались важливі та актуальні питання, пов'язані із безпекою та якістю електропобутових приладів. Глядачі дізналися зі слів фахівця, що собою являє поняття «електромагнітна сумісність».

«Для того, щоб уберегти себе від неякісних та небезпечних пристроїв, споживач повинен пам’ятати про своє право попросити у продавця сертифікат чи декларацію про відповідність. Наявність таких документів означає, що прилад пройшов повний комплекс випробувань та відповідає відповідним вимогам міжнародних стандартів», - розповів у студії – Роман Теребушко – начальник відділу з підтвердження і оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

Крім цього, під час програми телеглядачі також почули відповіді на не менш доцільні запитання: яким чином держава встановлює і регулює вимоги до електробезпеки та електромагнітної сумісності побутових приладів? Який сьогодні стан справ на ринку із забезпеченням дотримання вимог електробезпеки та електромагнітної сумісності електропобутового обладнання? Що повинні знати покупці та споживачі електропобутових приладів, на що необхідно звертати увагу під час їх купівлі та використання? Яка роль і функції ДП “Львівстандартметрологія” у забезпеченні відповідності електропобутових приладів, які надходять на ринок України, вимогам електробезпеки та електромагнітної сумісності?

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 26 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762919
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання