офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Щодо затвердження спеціальних вимог до призначених органів з оцінки відповідності Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 30 липня 2015 08:46
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження спеціальних вимог до призначених органів з оцінки відповідності".

Основною ціллю державного регулювання є забезпечення довіри споживачів продукції, яка є об’єктом відповідних технічних регламентів, до результатів процедур оцінки відповідності такої продукції вимогам безпеки, які визначені технічними регламентами, що здійснюються призначеними органами з оцінки відповідності, та прискорення укладання Угоди АСАА (Протоколу про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції між Україною та ЄС), що сприятиме вільній торгівлі між Україною та країнами-членами ЄС.

Під час розроблення проекту регуляторного акта визначено, що альтернативних способів досягнення визначених цілей не існує, оскільки відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 32 Закону передбачено, якщо спеціальні вимоги до призначених органів з оцінки відповідності не визначені в певних технічних регламентах, - такі органи повинні відповідати спеціальним вимогам, установленим Кабінетом Міністрів України. На сьогодні з 43 прийнятих технічних регламентів лише окремі містять вимоги до призначених органів з оцінки відповідності.

З огляду на вищевикладене, прийняття регуляторного акта є єдиним обґрунтованим та ефективним способом досягнення зазначених цілей.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 34 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802391
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання