офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 09 | 2018
Відбувся прямий ефір на радіо «Незалежність» щодо питань якості продукції Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 06 серпня 2015 14:50
06  серпня 2015 р. на хвилях радіо «Незалежність» (106,7 FM) у програмі «Акцент соціуму» взяв участь В’ячеслав Пузир – заступник генерального директора з питань оцінки відповідності ДП «Львівстандартметрологія».

Інтерв’ю відбувалося у прямому ефірі. Йшлося про дуже важливі питання як для споживачів, так і виробників – це якість та безпечність продуктів, товарів та послуг.

Слухачі отримали кваліфіковані відповіді від В’ячеслава Пузиря на поставлені запитання ведучої, а саме: як убезпечити себе від підробок, вміти розібратися з характеристиками товарів, щоб купувати якісне; етикетка та правила маркування харчових продуктів, товарів згідно з вимогами Технічних регламентів; діяльність випробувальих лабораторій підприємства та видача протоколів випробувань, які є основними чинниками підтвердження якості та безпечності товарів; повірка водяних лічильників на місці їх експлуатації, тобто безпосередньо у квартирах (без демонтажу); які завдання стоять сьогодні перед ДП «Львівстандартметрологія», що є пріоритетним та, які нові види робіт з’явилися на підприємстві протягом останнього часу; чи долучається підприємство до освітніх питань, наприклад, до підготовки фахівців середньої ланки у сфері своєї діяльності тощо.

Запис програми «Акцент соціуму» можна прослухати тут.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750785
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання