офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Проект постанови КМУ "Про затвердження Порядку здійснення контролю за додержанням правил і умов..." Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 11 серпня 2015 13:42
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення контролю за додержанням правил і умов зберігання та застосування національних еталонів", який розроблено з метою реалізації частини четвертої статті 6 Закону України від 5 червня 2014 року № 1314-VII "Про метрологію та метрологічну діяльність".

Контроль за додержанням правил і умов зберігання та застосування національних еталонів здійснює Мінекономрозвитку, шляхом документальної перевірки інформації щодо додержання правил і умов зберігання та застосування національного еталона, що підтверджує стабільність метрологічних характеристик еталона протягом його функціонування. 

З метою підтвердження стабільності метрологічних характеристик національного еталона проводять його дослідження та періодичну атестацію, а також повірку (калібрування) допоміжного устаткування, яке забезпечує працездатність еталонів. Визначають та документують усі можливі зміни характеристик національного еталона, які можуть вплинути на можливість його використання за призначенням.

Слід зазначити, що національні еталони повинні зберігатися та застосовуватися у спеціально обладнаних ізольованих приміщеннях зі створенням і підтримкою інженерної інфраструктури, яка забезпечує значення параметрів навколишнього середовища та захист від впливу інших завад (електромагнітна сумісність, вібрація тощо) для їх стабільного функціонування.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802280
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання