офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 21 серпня 2015 10:42

21 серпня 2015 р. в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди Дня Прапора та 24-ї річниці Дня Незалежності України. 

Щороку 24 серпня, на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо це величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю честю та працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбутнє.

Адміністрація ДП «Львівстандартметрологія» з  нагоди святкувань Дня Прапора та Дня Незалежності України привітала всіх працівників підприємства,  побажала міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту, а також наголосила, що лише прагнення до волі та порозуміння, духовна єдність та незламна віра у щасливе майбутнє є запорукою процвітання нашої держави.

Усім працівникам ДП «Львівстандартметрологія», котрі були мобілізовані і зараз борються за цілісність та свободу нашої держави, адміністрація підприємства з нагоди дня Незалежності України висловила щиру подяку та нагородила преміями.

Крім цього, виступаючі наголосили, що саме сьогодні дуже важливо пам’ятати скільки поколінь українців, пройшли цією землею перед нами, боролися, творили і наближали нашу Незалежність; скільки зусиль доклали наші батьки, діди, прадіди для отримання цього важливого в історичному сенсі шансу - бути господарями на своїй багатій та прекрасній українській землі. Ми порівнюємо себе з ними, прагнемо бути гідними їх і зобов’язані виправдати надії.

Україну не знищили війни, багатовіковий духовний геноцид, голодомори та репресії. І події, які сьогодні відбуваються на сході України, не зламають наш патріотичний дух.

Будуючи державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями, творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки могли гордитися нею, живучи в мирі, достатку  і повній гармонії.


Представники адміністрації висловили глибоку вдячність усім  хто зустрічає свято на передовій, хто захищає і боронить Україну від ворога, хто примножує її багатства і славу, хто віддає їй свою працю і талант. Хвилиною мовчання працівники ДП «Львівстандартметрологія» вшанували пам'ять, сміливість, патріотизм  героїв, які боролися за волю і незалежність українського народу,  які пожертвували власним життям і загинули в ім’я України.

Слава Україні! Героям слава! 

Після цього відбулося традиційне урочисте покладання квітів до пам’ятника першому українському президентові Михайлу Грушевському.


 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 22 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762967
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання