офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Представники ДП "Львівстандартметрологія" взяли участь у "Днях польського сільського господарства" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 31 серпня 2015 10:22

28.08.2015 р. представники ДП «Львівстандартметрологія» - партнера сільськогосподарських виробників, взяли участь у інформаційному семінарі в рамках «Днів польського сільського господарства» для польських компаній у Львові. Промоційний захід  організований відділом сприяння торгівлі та інвестиціям посольства Республіки Польща у Києві разом з партнерами: Всеукраїнською аграрною радою, Львівською Торгово-промисловою палатою та Гуртовим ринком «Шувар». В рамках події, також відбулися виставка сільськогосподарського обладнання та агро-продовольчої продукції, конференція та бізнес-зустрічі.

Начальник відділу з підтвердження і оцінки  відповідності харчової продукції, продовольчої сировини та послуг ДП «Львівстандартметрологія» Набокова Л.О. доповідала щодо питань надання методичної допомоги в оформленні декларацій відповідності, проведення консультацій по роботах з оцінки відповідності,  оформлення сертифікатів відповідності на сільськогосподарську техніку. Також обговорювалася актуальність проведення випробувань в лабораторії  ДП «Львівстандартметрологія» продукції сільськогосподарського виробництва.

Впродовж двох днів майже 20 польських компаній презентували широкий спектр своїх комерційних пропозицій, призначених для українського сектора аграрної промисловості, сфери технологій, ноу-хау та рішень для сільськогосподарських виробників (зокрема із галузі садівництва, виробництва молока, свинарства, птахофабрик, холодильних підприємств та елеваторів), пропозицій у сфері поставок сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин, кормів для тварин, мінеральних добрив та засобів охорони рослин, а також пропозицій від виробничих груп та виробників сільськогосподарських товарів та харчових продуктів. Українську сторону представляли велика кількість учасників із усієї України, зокрема сільськогосподарських холдингів та підприємств. 

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 26 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762947
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання