офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" говорили про повірку лічильників тепла, газу, світла та води Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 08 вересня 2015 11:39
08 вересня темою програми  «На часі» на Львівському обласному державному радіо була  «Повірка лічильників тепла, газу , світла та води у регіоні».
 
До слова у студії були запрошені: перший заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин ДП «Львівстандартметрологія» Тарас Кузьмич та заступник начальника відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин ДП «Львівстандартметрологія» Юлія Швед.

У програмі піднімалися актуальні питання: які лічильники електричної енергії встановлюють споживачам; який міжповірочний інтервал лічильників електричної енергії; де проводиться повірка лічильників електричної енергії; що робити споживачеві, коли, на його думку, лічильник електроенергії багато рахує; коли проводиться експертна повірка і ким. На ці всі питання компетентно відповідала Юлія Швед.

Слухачам цікаво було почути рекомендації Тараса Кузьмича по вибору типу газових, водяних та теплолічильників; якщо виникли сумніви щодо достовірності показів лічильників, які повинні бути дії споживача; періодичність повірки побутових газових лічильників; вартість повірки та терміни їх виконання тощо.

Програму «На часі» можна прослухати тут.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 24 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802286
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання