офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості з нагоди професійного свята Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 13 жовтня 2015 12:48
13 жовтня 2015 року ДП «Львівстандартметрологія» провело урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.

На заході були присутні працівники ДП «Львівстандартметрологія» та філій, керівництво центру, голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольга Остапенко.
Зі святковою доповіддю «СТАНДАРТИ - ЦЕ МОВА, ЯКОЮ ГОВОРИТЬ ВЕСЬ СВІТ» виступив заступник генерального директора з питань підтвердження і оцінки відповідності В’ячеслав Пузир: «Стандарти – це потужні інструменти для створення рівних умов за допомогою чітких технічних вимог, які здатні відкривати вихід на глобальні ринки, створювати конструктивне середовище для бізнесу, стимулювати економічне зростання», - зазначив він. 

Колектив ДП «Львівстандартметрологія» привітав з професійним святом генеральний директор Олег Косінський, який розповів про результати роботи колективу, акцентував увагу на основних проблемних питаннях, які є у сфері технічного регулювання, та окреслив перспективи розвитку «ДП Львівстандартметрологія» в умовах дерегуляції, побажав  всім добра, миру, міцного здоров’я, професійних здобутків і досягнень на благо розвитку економіки регіону та України в цілому!

Вітали працівників стандартизації та метрології: голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольга Остапенко, голова профспілкового комітету - Наталія Євдокимова.

Працівникам стандартизації та метрології було вручено почесні грамоти та оголошено подяки від адміністрації ДП «Львівстандартметрологія», Обласної ради профспілок Львівщини, Львівської обласної державної адміністрації.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804037
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання