офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Cтратегічний план розвитку ISO на найближчі 5 років Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 29 жовтня 2015 11:51
Міжнародна організація з стандартизації (ISO) опублікувала Стратегічний план розвитку на період з 2016 по 2020 роки під назвою ISO Strategy 2016-2020. Серед іншого, документ описує принципи взаємодії ISO із зацікавленими сторонами, а також вплив технологічних, економічних, правових, екологічних, соціальних і політичних факторів на розробку стандартів та їх використання. Стратегічний план представляє основні напрямків роботи ISO на середньострокову перспективу:
- Залучення всіх членів ISO до розробки міжнародних стандартів і підвищення ефективності роботи комітетів ISO при пошуку консенсусу серед експертів, що представляють різні країни, культури та сфери діяльності.
- Залучення до реалізації актуальних проектів ISO, що стосуються глобальних проблем, максимально можливого числа членів та інших зацікавлених сторін.
- Удосконалення організаційної структури і розвиток персоналу, завдяки чому з'являться додаткові можливості для ефективної участі в роботі організації та більш тісного партнерства з питань обміну знаннями на національному рівні та розвитку.
-Серед технічних аспектів реалізації стратегії на перше місце виступають ті проекти, які полегшать взаємодія із зацікавленими сторонами і спростять отримання доступу до міжнародних стандартів ISO.
- Розширення комунікаційних можливостей, у тому числі використання інструментів взаємодії із засобами масової інформації, комунікаційних технологій і соціальних мереж.
- Розробка і розповсюдження міжнародних стандартів, які є інструментом для підвищення ефективності бізнесу, а також підготовка додаткової інформації про стандарти для партнерів і клієнтів.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 41 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804014
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання