офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Проект постанови КМУ “Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам..." Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 04 листопада 2015 11:04
Верховною Радою України 15 січня 2015 року прийнято Закон України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» № 124-VIII, який набирає чинності 10 лютого 2016 року (далі – Закон). Статтею 29 Закону зокрема визначено, що Кабінетом Міністрів України встановлюються: - форма та опис знака відповідності технічним регламентам, які застосовуються у разі, якщо конкретним технічним регламентом не встановлено іншу форму знака відповідності цьому технічному регламенту, - правила та умови нанесення знака відповідності технічним регламентами, якими передбачене його нанесення, у разі якщо такі правила та умови не встановлені певними технічними регламентами. 

На сьогодні опис, форма та правила застосування національного знака відповідності затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599, прийнятою на виконання норм статті 33 Закону України «Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності». Водночас, зазначений Закон України «Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності» втрачає чинність 10.02.2016 відповідно до Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.

Окрім того, положення постанови Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 «Про затвердження опису та правил застосування національного знака відповідності» не враховують норм Закону щодо вимог до знака відповідності технічним регламентам. Тому, з метою реалізації статті 29 Закону виникла необхідність розробити новий нормативно-правовий акт щодо затвердження форми та опису, правил та умов нанесення знака відповідності технічним регламентам.

Розроблений Мінекономрозвитку проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення» (далі – проект постанови) передбачає затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення. Також даним проектом постанови передбачається визнати такою, що втратила чинність постанову Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 «Про затвердження опису та правил застосування національного знака відповідності» (із змінами).

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802359
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання