офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 09 | 2018
ДП «Львівстандартметрологія» у 2010 році видало 3810 сертифікатів відповідності Друкувати
Написав Прес-служба   
Понеділок, 10 січня 2011 13:41
Фахівці органу з сертифікації ДП «Львівстандартметрологія» впродовж 2010 року видали 3810 сертифікатів відповідності. З них 287 - на харчову, 3341 - на промислову продукцію та 182 - на послуги. За вказаний період документально підтвердили якість своєї продукції 504 вітчизняні виробники та 3124 імпортери. Із загальної кількості виданих сертифікатів відповідності, 3528 сертифікатів видано на продукцію, яка підлягає обов’язковій сертифікації, і 282 сертифікати відповідності - на продукцію, яка сертифікована добровільно.
На партію продукції вітчизняного виробництва було видано у 2010 році 61 сертифікат відповідності та 2786 – на партію продукції імпортного виробництва. Щодо серійного виробництва, то з аналізом документації без обстеження виробництва було видано 83 сертифікати вітчизняним підприємствам та 250 - імпортним. За підсумками обстеження виробництва працівниками ДП «Львівстандартметрологія» було видано 413 сертифікатів відповідності на серійне виробництво продукції та надання послуг, у тому числі 327 підприємствам-виробникам вітчизняної продукції та 86 - імпортної. Атестовано 25 вітчизняних виробництв. На 10 підприємствах сертифіковано систему управління якістю. Крім цього, було видано 5 свідоцтв про визнання відповідності іноземних документів про підтвердження відповідності продукції вимогам, установленим законодавством України.
Відмовлено у проведенні сертифікації 41 заявнику: 37 - у сертифікації промислової продукції та 4 - у сертифікації харчової продукції. Основними причинами відмов у видачі сертифікатів відповідності були: відсутність зразків для сертифікаційних випробувань, протоколів сертифікаційних випробувань, відсутність необхідного комплекту документів на продукцію, нормативної та технічної документації, переліків засобів вимірювальної техніки, дозволів санітарних та пожежних служб, природоохоронних органів, невідповідність маркувальних етикеток чинному законодавству, закінчення термінів дії нормативних документів (НД), невідповідність продукції та послуг вимогам НД.
Довідково. ДП «Львівстандартметрологія» є призначеним та уповноваженим органом із сертифікації продукції в державній системі сертифікації УкрСЕПРО. Випробувальні лабораторії ДП «Львівстандартметрологія» акредитовані на технічну компетентність та незалежність Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 на здійснення випробувань згідно з галуззю акредитації, яка охоплює практично весь спектр харчової та промислової продукції свого регіону.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 5 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1749925
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання