офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Проект Закону про внесення змін до Декрету КМУ "Про стандартизацію і сертифікацію" Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 09 грудня 2015 16:59
На розгляд Верховної Ради України внесено Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (щодо Реєстру державної системи сертифікації) за №3595 від 08.12.2015р.

Метою розроблення цього законопроекту є зняття для вітчизняних підприємств технічних бар’єрів у торгівлі харчовими продуктами з іншими країнами та безперешкодне проведення добровільної сертифікації своєї продукції.

Проектом Закону пропонується внести зміни до статей 1, 14 Декрету КМУ «Про стандартизацію і сертифікацію». Змінами передбачається проведення сертифікації продуктів, товарів, послуг, щодо яких нормативно-правовими актами, міждержавними угодами визначено необхідність сертифікації, як добровільної, так і обов’язкової (у тому числі харчової продукції та дорожньо-транспортних засобів) органами з сертифікації в державній системі сертифікації. Ці положення відповідають європейській практиці, оскільки в країнах ЄС існують органи з добровільної сертифікації, у т. ч. харчових продуктів, які не належать до ветеринарної або санітарної служб.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 15 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802278
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання