офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Що повинен знати споживач про достовірний облік газу, води та електричної енергії PDF Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 18 грудня 2015 13:50
17 грудня відбувся прямий ефір програми “Вечір у Львові” на телеканалі ТРК «Львів», де обговорювались питання щодо достовірності обліку електричної енергії, води, газу та тепла, що забезпечується проведенням своєчасної повірки лічильників. 

У телепрограмі на задану тему виступили фахівці ДП «Львівстандартметрологія»: Ярема Олійник - начальник відділу по ремонту засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання; Лілія Тютюнник - провідний інженер з метрології відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки електричних величин та Олександр Байко – начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки теплотехнічних величин.

Під час програми телеглядачі мали нагоду дізнатися про: що таке повірка приладів обліку води, газу і чи потрібна вона взагалі; чи всі лічильники потребують повірки; як часто потрібно здійснювати повірку; які переваги повірки на місці експлуатації; скільки часу займає процес повірки новим методом і як відбувається на проливній установці тощо; які лічильники електричної енергії встановлюють споживачам; який міжповірочний інтервал лічильників електричної енергії; де проводиться повірка лічильників електричної енергії; що робити споживачеві, коли, на його думку, лічильник електроенергії багато рахує; коли проводиться експертна повірка тощо.

«Повірений лічильник заощаджує кошти споживача. Перед експлуатацією лічильники обов’язково повинні пройти повірку. Періодичність повірки лічильників електричної енергії однофазних індукційних – 8 років, трифазних індукційних - 4 роки, а електронних - від 6 до 16 років,- розповіла Лілія Тютюнник.

«В Україні вже є багатотарифні лічильники на гарячу воду, які допоможуть економити споживачеві, тобто якщо температура води до 40 градусів, то оплата буде як за холодну воду, до 44°C - 75%, до 49°C - 90%, а 50 і вище платити як за гарячу воду », - повідомив Олександр Байко.

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 46 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802313
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання