офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
На Водохреща у ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості з нагоди новорічно-різдвяних свят Друкувати
Написав Прес-служба   
Четвер, 20 січня 2011 16:30
Традиційно колектив Львівського науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації (ДП «Львівстандартметрологія») влаштував для дітей та онуків працівників Центру новорічно-різдвяне свято. Цього року урочисте святкування припало на 19 січня – одне із найбільших християнських свят – Богоявлення Господнього. Було організовано театралізоване новорічно-різдвяне дійство за участі святого Миколая, ангеликів, колядників та щедрівників.
Організатором святкового концерту виступив Об’єднаний профспілковий комітет ДП «Львівстандартметрологія», Голова якого - Ярема Олійник розповів: «Щорічно в період новорічно-різдвяних свят в ДП «Львівстандартметрологія» проходить святкування за участі місцевих творчих колективів, дітей та онуків працівників нашого підприємства. Цього року був запрошений фольклорний гурт «Барвінок» навчально-виховного комплексу школи-садка «Софія» під керівництвом Галини Капраль. Дітки прийшли нас привітати з новорічними святами, з Різдвом Христовим, з Йорданем. У цьому вечорі також приймали участь діти наших працівників, які підготувалися і виконували колядки, щедрівки, музичні твори на фортепіано. Ця традиція в нас існує вже більше десяти років. Хочу відзначити, що діти, які в перші роки приймали участь у наших святкуваннях, вже повиростали, вже навчаються у вищих учбових закладах, працюють, але ми постійно підтримуємо цю традицію для того, щоби наші чудові українські звичаї передавати нашим дітям, нашим онукам, щоб вони пам’ятали якого вони роду, адже різдвяні свята це найгарніші свята які є в нашій історії. Ми вітаємо один одного з народженням Ісуса Христа, з Новим роком, бажаємо всіх-всіх благ. Крім того, щорічно на день святого Василія з ініціативи нашого колективу, ми проводимо колядки, наші працівники, переодягнені у національні строї, відвідують кожен з підрозділів підприємства, вітаючи колег, а також інші організації з якими ми підтримуємо дружні стосунки».
Найзворушливішими були, безперечно, виступи наймолодших учасників святкового дійства. Усі дітки отримали святкові подаруночки у вигляді солодощів. Позитивний заряд хорошого настрою отримали і батьки юних дарувань, і усі присутні на заході.
Сподіваємося, що осяяне світлою радістю свято Водохреща буде для нашого колективу, колег та партнерів і загалом для українського народу джерелом зміцнення віри у перемогу добра, у краще майбутнє. Усім здоров’я, сили, миру, любові та надії!
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762918
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання