офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
18 | 01 | 2018
Набув чинності Технічний регламент енергетичного маркування посудомийних машин Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 09 лютого 2016 10:13
7 лютого 2016 року набула чинності  Постанова Кабінету Міністрів України від 17.07.2015 р.   №514, якою затверджено Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин. З цього часу у пунктах продажу кожна побутова посудомийна машина повинна мати енергетичну етикетку.

Технічний регламент визначає основні вимоги щодо подання споживачам інформації про рівень ефективності споживання енергії та інших ресурсів побутовими посудомийними машинами.

Встановлено, що постачальник разом з побутовою посудомийною машиною надає енергетичну етикетку, друковану та мікрофішу, а також технічну енергетичну документацію, яка повинна бути достатньою для проведення оцінки достовірності інформації, зазначеної на етикетці, вимогам зазначеного технічного регламенту. 
У пунктах продажу кожна побутова посудомийна машина повинна мати енергетичну етикетку, яка прикріплюється на лицьовому боці або зверху побутової посудомийної машини.

Інформація, яка зазначається на етикетці, подається за результатами вимірювань, проведених відповідно до національних стандартів, що відповідають європейським гармонізованим стандартам.

Технічний регламент енергетичного маркування побутових посудомийних машин прийнятий в рамках імплементації європейських норм енергетичного маркування.
 
Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 59 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1272
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1609223
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання