офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Колектив ДП «Львівстандартметрологія» підвів підсумки роботи за 2015рік Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 29 лютого 2016 09:49
26 лютого 2016 року в приміщенні ДП «Львівстандартметрологія» відбулася конференція трудового колективу підприємства за підсумками роботи у 2015 році, розгляд нової редакції Колективного договору на 2016-2020 рр. та окреслення перспектив розвитку у 2016 році.

На конференції були присутні працівники ДП «Львівстандартметрологія» та філій, керівництво центру, голова Обласної ради профспілок машинобудівників і приладобудівників України Ольги Остапенко.

Про підсумки роботи ДП «Львівстандартметрологія» за 2015 рік з питань метрології, стандартизації, підтвердження та оцінки відповідності доповідали Ігор Щур - заступник генерального директора з питань метрології, В’ячеслав Пузир - заступник генерального директора з питань підтвердження та оцінки відповідності, Орест Осадчук - директор Дрогобицької філії.

Про роботу профспілкового комітету у 2015 році доповіла Наталія Євдокимова - начальник відділу управління персоналом, голова Об’єднаного профспілкового комітету.

Наталія Горідько - начальник юридичного відділу, розповіла про необхідність прийняття Колективного договору  на 2016 -2020 рр. у новій редакції відповідно до тексту нової Галузевої угоди.

Генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Олег Косінський у своєму виступі окреслив перспективи розвитку підприємства. Він відзначив важливість реформування системи технічного регулювання, активізацію участі молоді у всіх виробничих процесах, необхідність зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази.

«Я переконаний, що перспектива за омолодженням колективу та оновленням матеріально-технічної бази. Адже, лише з обладнанням європейського рівня ми зможемо надавати населенню якісні послуги та ефективно виконувати покладені на нас обов’язки, - зазначив генеральний директор.

«Незважаючи на важку економічну ситуацію в Україні ми залишаємося конкурентоспроможним, прибутковим, фінансово незалежним підприємством, діяльність якого спрямована на посилення контролю в регіоні щодо якості та безпечності продуктів харчування, виробів легкої промисловості, будівельних матеріалів та в інших галузях економіки», - наголосив Олег Косінський.

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 18 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1803997
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання