офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Внесено зміни до Декрету КМУ “Про стандартизацію і сертифікацію" Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 10 березня 2016 10:06
Законом України від 15.01.2015 № 124-VIII “Про технічні регламенти та оцінку відповідності”, який набрав чинності 10 лютого 2016 року, внесено зміни до Декрету Кабінету Міністрів України від 10.05.1993 № 46-93 “Про стандартизацію і сертифікацію” (далі – Декрет). 
Відповідно до статті 14¹ Декрету, центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання встановлюються:

- Вимоги до змісту інформації про прийняті органом із сертифікації рішення щодо видачі, відмови у видачі, анулювання, призупинення дії сертифікатів відповідності чи свідоцтв про визнання відповідності, яка подається для включення до Реєстру державної системи сертифікації;

- Порядок ведення Реєстру державної системи сертифікації;

- Порядок присвоєння органами із сертифікації виданим ними сертифікатам відповідності та свідоцтвам про визнання відповідності реєстраційних номерів.

На сьогодні, правила та порядок ведення Реєстру установлено ДСТУ 3415-96 “Система сертифікації УкрСЕПРО. Реєстр Системи”. У зв’язку з цим та з метою реалізації положень Декрету Мінекономрозвитку розроблено проект наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України “Про деякі питання реалізації статті 14¹ Декрету Кабінету Міністрів України “Про стандартизацію і сертифікацію”.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 19 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1803998
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання