офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Відбувся семінар щодо законодавчих змін у сфері метрології Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 20 травня 2016 09:52
19 травня 2016 р. у конференц-залі ТзОВ «НВП»Техноваги» відбувся регіональний семінар на тему: «Особливості нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та актуальні питання, що виникають у зв’язку з набуттям чинності Закону».

Організаторами семінару були ДП «Львівстандартметрологія» спільно з ТзОВ НВП «Техноваги».

Захід проходив у рамках інформаційно-просвітницької кампанії щодо змін у законодавстві у сфері метрології та метрологічної діяльності.
У семінарі взяло участь 80 учасників - це фахівці-метрологи приладобудівних підприємств та державних підприємств Мінекономрозвитку із 7 областей України.

Із привітальним та вступним словом до слухачів звернувся Ігор Щур - заступник генерального директора з питань метрології ДП «Львівстандартметрологія».

На семінарі з доповідями виступили провідні фахівці ДП «Укрметртестстандарт»: Юрій Кузьменко, заступник генерального директора; Сергій Ціпоренко , начальник відділу.

Під час семінару були розглянуті такі питання:
1.Основні положення нового Закону України № 1314-VII «Про метрологію та метрологічну діяльність». Перспективи розвитку та шляхи удосконалення метрологічної системи України.
2. Впровадження нових нормативно-правових актів з метрології, які розроблені для реалізації вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».
3. Технічні регламенти щодо засобів вимірювальної техніки, гармонізовані з відповідними Директивами Європарламенту. Загальні положення та терміни впровадження.
4. Оцінка відповідності ЗВТ. Організація та порядок проведення. Вимоги до засобів вимірювальної техніки та процедури оцінки відповідності. Призначені органи з оцінки відповідності. Вимоги до виробників ЗВТ.
5. Повірка ЗВТ. Порядок проведення повірки законодавчо-регульованих ЗВТ, що знаходяться в експлуатації.
6. Калібрування ЗВТ. Загальні положення, вимоги до об’єктів та суб’єктів, що здійснюють роботи з калібрування. Рекомендації по визначенню термінів калібрувань.
7.Державний метрологічний нагляд. Органи, що здійснюють метрологічний нагляд. Відповідальність за порушення вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

На завершення доповідей відбулося активне обговорення актуальних проблем щодо змін у законодавстві з метрології та оцінки відповідності, а також обговорено шляхи їх подальшого вирішення.

Кожний  учасник семінару отримав посвідчення, яке враховуватиметься як підвищення кваліфікації фахівців.

Для учасників семінару було проведено ознайомлення з підприємством ТзОВ НВП «Техноваги». 

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 30 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802342
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання