офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 10 | 2018
Узгоджено назву - Реєстр державної системи сертифікації Друкувати
Написав прес-служба   
Субота, 02 липня 2016 08:35
Кабінетом Міністрів України видано Постанову від 24 червня 2016 р. № 383 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 травня 2008 р. № 446», якою приведено у відповідність до законодавства положення нормативно-правового акта про митне оформлення товарів.

Постановою передбачено назву "Єдиний реєстр сертифікованої в Україні продукції" замінити на - "Реєстр державної системи сертифікації".

На сьогодні випуск для вільного обігу на митній території України контрольованих товарів здійснюється за наявності в Єдиній автоматизованій інформаційній системі органів фіскальної служби України інформації про те, що назва, тип, вид, марка та виробник товарів (незалежно від їх власника або одержувача) включені до Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції. Водночас, відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 "Про стандартизацію і сертифікацію" органи доходів і зборів здійснюють митне оформлення імпортних товарів, які підлягають обов'язковій сертифікації, на підставі інформації, включеної до Реєстру державної системи сертифікації. Саме тому виникла необхідність приведення назви реєстру у відповідність до законодавства.

Джерело: http://www.csm.kiev.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 34 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1328
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1763230
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання