офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
23 | 09 | 2018
Зміни до Технічного регламенту щодо товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 13 липня 2016 10:31
Мінекономрозвитку розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку» в частині уточнення норми щодо добровільності нанесення знака відповідності.

Пунктом 5 Технічного регламенту щодо деяких товарів, які фасують за масою та об’ємом у готову упаковку (далі – Технічний регламент), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1193, визначено, що упаковані одиниці, на які нанесено знак відповідності упакованої одиниці вимогам цього Технічного регламенту відповідно до підпункту 3 пункту 6 додатка 1, є такими, що відповідають вимогам цього Технічного регламенту.

При нанесенні знака відповідності пакувальник або імпортер гарантують, що упакована одиниця відповідає вимогам Технічного регламенту та несуть відповідальність за забезпечення відповідності цієї одиниці вимогам Технічного регламенту.

Технічний регламент розроблено на основі Директиви Ради № 76/211/ЄEС від 20.01.1976 про наближення законів держав-членів про компонування за масою чи за об’ємом окремих розфасованих товарів, відповідно до якої знак відповідності може наноситися на упаковану одиницю.

Слід зазначити, що відповідно до пункту 6 Технічного регламенту упаковані одиниці, зазначені в пунктах 2 і 5 цього Технічного регламенту, є об'єктами метрологічного нагляду з урахуванням умов, визначених у пункті 8 додатків 1 та 2.

Відсутність норми щодо добровільності нанесення знака відповідності може призвести до суперечностей під час проведення метрологічного нагляду.

Джерело: http://www.me.gov.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 26 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1750753
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання