офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 11 | 2018
Постанова Кабінету Міністрів України від 01.07.2016 р.№419 Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 14 липня 2016 08:44
Кабінет Міністрів України оприлюднив Постанову від 01.07.2016 №419 "Про затвердження Порядку призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання".

Цією постановою затверджено Порядок призначення, відмови у призначенні та анулювання призначення органу із сертифікації для індивідуального затвердження колісних транспортних засобів, партій частин та обладнання.

Прийняття акта дасть змогу допустити до виконання робіт з оцінки відповідності колісних транспортних засобів, запасних частин та обладнання органи із сертифікації, які дотримуються норм законодавства під час виконання робіт із сертифікації, та здійснювати аналіз діяльності цих органів.

Це сприятиме ефективній реалізації державної політики щодо безпеки дорожнього руху та захисту довкілля, зниженню рівня аварійності на автомобільному транспорті та тяжкості її наслідків. Також сприятиме зменшенню негативного впливу автомобільного транспорту на навколишнє природне середовище за рахунок введення в експлуатацію в Україні транспортних засобів, що відповідають сучасним вимогам активної, пасивної та екологічної безпеки, та введенню в обіг безпечних частин та обладнання транспортних засобів.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 32 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1336
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1786772
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання