офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Про затвердження Методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 18 серпня 2016 10:53
Мінекономрозвитку України оприлюднило проект наказу «Про затвердження Методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації».

Проект Методики розроблено відповідно до нової редакції ЗУ "Про стандартизацію" № 1315-VІІ (редакція Закону від 05.06.2014 набрала чинності 03.01.2015), що передбачає встановленя методики визначення трудомісткості та вартості робіт з національної стандартизації центральним органом виконавчої влади (Національним органом зі стандартизації - ДП "УкрНДНЦ").

Проект Методики встановлює базові нормативи трудомісткості робіт з національної стандартизації, поправні коефіцієнти, порядок визначення трудомісткості, загальної трудомісткості та вартості робіт із національної стандартизації, встановлених Законом та національними стандартами.

Проектом Методики передбачено зменшення базових нормативів трудомісткості робіт з перекладу та розроблення проектів національних стандартів, кодексів усталеної практики та змін до них (далі – національні НД), перевірки і перегляду національних НД не менше ніж на 25 %. 

 

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 24 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802362
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання