офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
У ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочистості до Дня Прапора та Дня Незалежності України Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 23 серпня 2016 11:22
23 серпня 2016 р. в актовому залі ДП «Львівстандартметрологія» відбулися урочисті збори з нагоди Дня Прапора та 25-ї річниці Дня Незалежності України. 

Щороку 24 серпня, на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, ми відзначаємо це величне свято українського народу, яке увійшло в наше життя як дань глибокої шани, патріотизму й вірності усіх тих, хто боровся та бореться за незалежність та соборність нашої країни, хто своєю працею стверджує і розбудовує її сьогодення й майбуття.

В.о. генерального директора ДП «Львівстандартметрологія» Олег Герасимюк з нагоди святкувань Дня Прапора та 25-ї річниці Дня Незалежності України привітав колектив та побажав міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. 

Від імені профспілкового комітету з привітальним словом виступив заступник Голови Володимир Васюта і висловив глибоку вдячність усім, хто зустрічає свято на передовій, хто захищає і боронить Україну від ворога, хто примножує її багатства і славу, хто віддає їй свою працю і талант.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх тих, хто боровся за волю і незалежність українського народу, хто загинув в ім’я України.

Адміністрація підприємства висловила щиру подяку та шану працівникам ДП «Львівстандартметрологія»: Роману Гросю, Ігорю Юськевичу, Юрію Залуському, Роману Олексюку, котрі були мобілізовані і захищали цілісність та свободу нашої держави на Сході України.

Слава Україні! Героям слава!

Відбулось освячення приміщень о. Миколою - капеланом спілки політичних в’язнів України та спілки офіцерів України

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 38 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804011
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання