офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Щодо ремонту та технічного обслуговування ЗВТ та випробувального обладнання Друкувати
Написав Прес-служба   
Понеділок, 14 березня 2011 09:44
Ремонт та технічне обслуговування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання будь-якого ступеня складності проводиться висококваліфікованими фахівцями ДП "Львівстандартметрологія" на базі спеціально обладнаних робочих місць.
Виконується ремонт та технічне обслуговування як за разовими замовленнями, так і за договорами. За домовленістю сторін, ремонт стаціонарних засобів вимірювальної техніки та лабораторного обладнання фахівці ДП «Львівстандартметрологія» можуть проводити на місці експлуатації приладів. Роботи проводяться в найкоротший термін за погодженням із замовником.
Визначення вартості ремонту здійснюється згідно із затвердженим прейскурантом за 3-ма категоріями складності, залежно від виду несправності та витрачених запчастин. Слід зазначити, що вартість виконання робіт у ДП «Львівстандартметрологія» є найнижчою у регіоні.
Головною перевагою проведення ремонту приладів у ДП «Львівстандартметрологія» є те, що роботи виконуються в комплексі і замовник після ремонту отримує засоби вимірювальної техніки разом із свідоцтвом про повірку (повірочним тавром) державного зразка, а випробувальне обладнання - із атестатом, що є підтвердженням якості виконаного ремонту.
У випадку неможливості проведення ремонту засобів вимірювальної техніки (відсутність комплектуючих, економічна недоцільність тощо) замовнику надається технічний висновок, який є підставою для списання засобу вимірювальної техніки.
Після ремонту в ДП «Львівстандартметрологія» на відремонтовані прилади надається гарантійне обслуговування від 3-х до 12 місяців залежно від року виготовлення засобів вимірювальної техніки.
Ознайомитись із номеклатурою засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання, ремонт яких виконує ДП «Львівстандартметрологія», можна тут.

З питань ремонту, узгодження вартості та терміну робіт звертайтеся за адресою:
м. Львів, вул. Метрологічна,12, або за тел./факсом 237-14-31.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 20 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762880
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання