офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
У ДП "Львівстандартметрологія" розпочався навчальний семінар Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 07 лютого 2017 16:59
Сьогодні, 7 лютого, на базі ДП «Львівстандартметрологія» розпочався триденний навчальний семінар на тему: «Калібрування еталонів та засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) згідно вимог нового Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та ДСТУ ISO/IEC 17025:2006».

Проводить семінар доктор технічних наук, професор Харківського національного університету радіоелектроніки Захаров Ігор Петрович.

Учасниками стали 40 фахівців ДП «Львівстандартметрологія», 13 представників ДП «Волиньстандартметрологія», 6 - ДП «Рівнестандартметрологія», 6 - ДП «Хмельницькстандартметрологія», 2 - ДП «Тернопільстандартметрологія», а також понад 20 спеціалістів приладобудівних підприємств м. Львова та області. 

У перший день семінару професор Захаров детально розглянув такі питання: вимоги ДСТУ ISO/IEC 17025: 2006 та MRA з оцінювання невизначеності вимірювань; нормативні основи оцінювання невизначеності вимірювань та основні підходи; базовий алгоритм оцінювання невизначеності вимірювань та інші.

Завтра, 8 лютого відбудеться другий день семінару, де присутні учасники отримають практичні навики здійснення калібрування та повірки ЗВТ у відповідності до вимог чинних законодавчих та нормативно-правових документів з метрології.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802332
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання