офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Фахівці ДП "Львівстандартметрологія" прийняли участь у нараді щодо якості вугілля Друкувати
Написав Прес-служба   
Четвер, 17 березня 2011 12:40
16 березня 2011 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА) відбулася нарада з питань якості поставленого вугілля в опалювальному сезоні 2010-2011 років для бюджетних установ за результатами перевірок контролюючими органами та депутатською комісією з питань контролю за ефективністю виконання державних та обласних програм Львівської обласної ради (ЛОР). В нараді прийняли участь представники ЛОДА та ЛОР; Контрольного ревізійного управління (КРУ) у Львівській області; ДП «Львівстандартметрологія»; відділів освіти Сокальської, Дрогобицької, Жовківської, Самбірської райдержадміністрацій; ВАТ «Облпаливо».
Про результати лабораторних випробувань проб вугілля, яким забезпечені шкільні установи Сокальського району Львівської області, доповідав заступник генерального директора з питань державного, технічного нагляду та управління якістю ДП «Львівстандартметрологія» Ярослав Чайка. За результатами визначення фізико-хімічних показників вугілля кам’яного в усіх чотирьох зразках встановлено завищену частку зольності, що в кінцевому результаті впливає на якість опалення приміщень. Аналіз на вміст золи проводився згідно з вимогами ГОСТ 11022-90 «Топливо твердое минеральное. Методы определения зольности».
Окрім цього, піднімалися питання щодо: перевірки ефективності використання бюджетних коштів при закупівлі вугілля бюджетними установами; підвищення якості вугілля, яке видобувається у Львівсько-Волинському басейні та можливості прямих поставок вугілля бюджетним установам від виробників на умовах конкурентності кращих цінових пропозицій та якісних показників. Також, заслухали інформацію начальників відділів освіти Сокальської, Дрогобицької, Жовківської райдержадміністрацій про тендерні процедури та виконання угод на поставки вугілля, його якість та вартість.
За підсумками наради ДП «Львівстандартметрологія» запропоновано бюджетним установам, при придбанні вугілля, замовляти в органах Державної служби технічного регулювання України його перевірку та отримувати висновок про якість вугілля за рахунок його постачальника.

Довідково. При спалюванні кам'яного вугілля в товар перетворюється частка тепла, що використовується для виробництва пари й електричної енергії. А частка корисно спожитого тепла характеризується коефіцієнтом корисної дії (ККД), який залежно від зольності палива зменшується, що підтверджується практикою роботи теплових електростанцій. З підвищенням ККД при зменшенні зольності палива кількість корисного тепла збільшується навіть при скороченні кількості палива.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 20 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762963
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання