офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
18 травня - Міжнародний день музеїв Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 18 травня 2017 13:40
Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.

У цей день музеї відкривають свої двері для всіх бажаючих, безкоштовно, із радістю показують свої виставкові зали, нові експонати, розповідають та працюють під гаслом «Музеї – це важливий засіб культурного обміну, збагачення культури і розвитку взаєморозуміння, миру й співробітництва різних народів». 

Серед музеїв Львівщини є один, якому немає поки що аналогів це - Народний музей метрології та вимірювальної техніки, створений на громадських засадах при Державному підприємстві «Львівський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації». Унікальна колекція музею відтворює розвиток метрології з кінця ХІХ століття до наших днів, а історія розповідає про виникнення видів вимірювань від зародження до сьогодення. Експозиція систематично поповнюється новими експонатами і сьогодні налічує близько 650 засобів вимірювання. За внесок у розвиток українського музейництва, справу національно-культурного відродження музею присвоєно звання «Народний музей».

Львівські вчені внесли свій вагомий вклад у розвиток вимірювальної техніки, і це належним чином відображено на інформаційних стендах, які супроводжують кожний розділ експозиції.

Народний музей метрології при ДП «Львівстандатртметрологія» є ілюстрацією досвіду відтворення історії найстарішої в Україні Державної метрологічної служби. З нагоди цього свята вітаємо і ми наших працівників ДП «Львівстандатртметрологія» - засновників Народного музею метрології та висловлюємо вдячність за самовіддану роботу, творчі зусилля, спрямовані на дбайливе збереження та популяризацію самобутнього спадку. Музеї є безцінними джерелами пізнання, які освячують наше долучення до культурно-історичних цінностей і духовних реліквій.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра і нових професійних та життєвих успіхів!
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 23 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762944
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання