офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
У ДП «ЛЬВІВСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» ВІДБУЛИСЬ УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ МЕТРОЛОГІЇ Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 19 травня 2017 14:47
Сьогодні, 19 травня, напередодні святкування Всесвітнього дня метрології на базі ДП «Львівстандартметрологія» було проведено урочисту науково-практичну конференцію на тему: «Вимірювання для транспорту».

У заходах взяли участь перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський, начальник управління промисловості і підприємництва Департаменту економічної політики Андрій Кісера, директор ДП НДІ «Система» Василь Паракуда, начальник Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби України у Львівській області Василь Ріпка, завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації НУ «Львівська політехніка», професор Роман Байцар.

Ведучий урочистостей Ігор Щур – заступник з питань метрології ДП «Львівстандартметрологія», розпочав захід з представлення гостей та запросив їх у президію.

Ігор Щур надав слово Ростиславу Замлинському, який привітав метрологів від себе та від імені Голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та побажав активної співпраці для досягнення спільної мети на ниві метрологічної діяльності.
Крім цього, згідно наказу Голови ЛОДА працівникам метрології було вручено грамоти за високі досягнення в праці, професіоналізм та з нагоди професійного свята.

Вітали працівників метрології і висловлювали їм свою подяку всі гості, які були запрошені у президію, а також усі бажаючі, присутні в залі.

Доповідачі відзначили значну роль метрології, яка забезпечує достовірність результатів вимірювань, що характеризують якість продукції у промисловості, сільському господарстві, об’єктивність розрахунків у торгівлі, облік матеріальних та енергетичних ресурсів, діагностування і лікування пацієнтів, контроль за станом навколишнього середовища та його вплив на здоров’я людини.

Зі святковою доповіддю виступив генеральний директор ДП «Львівстандартметрологія» Юрій Гринів: «На сьогодні Україна займає достойне місце серед країн-членів Метричної конвенції, а це близько 50 держав світу, щодо розвитку еталонної бази. За даними Національного наукового центру «Інститут метрології» на даний час арсенал Державної метрологічної служби нараховує 69 національних первинних еталонів», - зазначив він.
На завершення свого виступу Юрій Гринів привітав метрологів зі святом та побажав усім невичерпної енергії, міцного здоров’я , добробуту та миру!
 
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 36 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804018
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання