офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Щодо проведення експертизи технічної документації на ЗВТ при ввезенні на територію України Друкувати
Написав Прес-служба   
П'ятниця, 25 березня 2011 09:01
У зв’язку з тим, що значна кількість засобів вимірювальної техніки (ЗВТ) ввозиться суб’єктами підприємницької діяльності з-за кордону, особливо важливого значення в Україні набули законодавчі та нормативно-правові акти, які регламентують цю діяльність в питанні забезпечення єдності вимірювань.
Зокрема, порядок ввезення ЗВТ на територію України встановлюється:
- ст. 11 Закону України від 15.06.2004 р. № 1765-IV "Про внесення змін до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність";
- Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 р. № 1300 "Про затвердження Порядку ввезення на територію України засобів вимірювальної техніки";
- Постановою Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 р. № 1501 "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1300".
Згідно Порядку ввезення ЗВТ на територію України, у Львівській області тільки ДП «Львівстандартметрологія» має право на проведення експертизи відповідної технічної документації.
Результатом проведення експертизи технічної документації на ЗВТ, що ввозяться, є висновок для митної служби про можливість або неможливість ввезення даного ЗВТ на територію України.
Слід відзначити, що ввезення на територію України ЗВТ партіями може здійснюватися, якщо тип цих засобів внесений в Державний реєстр засобів вимірювальної техніки.
Висновки про приналежність технічних засобів до ЗВТ, що ввозяться на територію України, видаються відповідно до «Порядку встановлення приналежності технічних засобів до засобів вимірювальної техніки», затвердженого наказом Держспоживстандарту від 04.05.2005р. № 110.
У випадку виявлення під час виготовлення, продажу, прокату чи застосування не внесених у Державний реєстр ЗВТ, ДП «Львівстандартметрологія» видає припис на заборону цієї діяльності до проведення державних приймальних випробувань або метрологічної атестації.
Висновок про приналежність ЗВТ до засобів, що призначені до використання як побутові прилади, ДП «Львівстандартметрологія» видає на підставі «Порядку встановлення приналежності засобів вимірювальної техніки до таких, що призначені для використання в побутовій сфері та не підлягають державним приймальним і контрольним випробуванням», затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 9.12.2004 р. № 271.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 27 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804059
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання