офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Телеканал «ZІК» замовив випробування молочних продуктів у харчовій лабораторії для циклу програм «Книги скарг та пропозицій» Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 30 березня 2011 13:13
Телеканал « ZІК» у березні започаткував цикл телепередач про якість молочних продуктів у рамках телепрограми «Книга скарг та пропозицій».
Журналісти мали за мету довести до споживача інформацію про справжню якість продукції. У програмі досліджуються всі етапи походження, обробки, фасування, доставки продукту до торгівельної мережі.
Працівники телеканалу «ZІК» зверталися за коментарями, а також для проведення необхідних випробувань, до фахівців різних закладів, зокрема до лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія».
Журналісти відібрали молочну продукцію від виробника у торгівельній мережі і, для порівняння, продукти на ринку – виготовлені в домашніх умовах. Всі ці зразки (молоко, сметана, масло, кефір) були направлені до харчової лабораторії на випробування. Фахівці лабораторії здійснювали перевірку поданих продуктів за мікробіологічними показниками та фізико-хімічними показниками.
Для споживача, як правило, головним було дізнатися кінцевий результат випробувань. Наші фахівці оперативно та максимально точно провели випробування та встановили певні відхилення від норм, які регламентовані відповідними нормативними документами, а саме:
- у маслі з ринку – золотистий стафілокок; споживання такого молочного продукту може спричинити харчове отруєння організму людини;
- у сметані з ринку – кишкова паличка;
- кефір – занижена масова частка жиру (згідно маркування).
Для підведення підсумків проведених випробувань молочних продуктів журналісти брали фаховий коментар у заступника начальника лабораторії Курус М.О., яка досліджувала продукцію за мікробіологічними показниками та у провідного інженера Гальцової З.М. щодо результатів за фізико- хімічними показниками.
Споживач завдяки отриманій таким чином інформації – з екрану телевізорів та за участі наших фахівців, почуватиметься більш захищено і безпечніше, а також, на майбутнє, знатиме де купувати і які критерії застосовувати для вибору молочних продуктів.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 24 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762985
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання