офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Щодо встановлення категорій готелям та іншим об'єктам Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 01 квітня 2011 13:32
ДП “Львівстандартметрологія” повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2009р. №803 “Про затвердження Порядку встановлення категорій готелям та об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення (проживання)” уповноваженим органом із встановлення категорій готелям є Міністерство культури і туризму України (МКТ).
МКТ створило Комісію із встановлення категорій готелям (далі - Комісія), до складу якої увійшли представники МКТ, Держспоживстандарту, інших заінтересованих центральних органів виконавчої влади, органів з питань сертифікації та, за згодою, представники громадських організацій. Саме ця Комісія приймає рішення про присвоєння категорії готелю за результатами розгляду документів про результати його оцінювання. Перше засідання Комісії із встановлення категорій готелям, яка створена при МКТ, відбулося 23.11.2010р.
Всі рішення щодо встановлення категорій готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення, які прийняті не Комісією, відповідно до чинного законодавства, вважаються недійсними.
Категорії готелям та іншим об'єктам, що призначаються для надання послуг з тимчасового розміщення, встановлюються за результатами обов'язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення, що ними надаються, стосовно рівня безпеки для життя та здоров'я людей, захисту їх майна та охорони навколишнього природного середовища в державній системі сертифікації УкрСЕПРО та оцінювання відповідності готелів вимогам певної категорії (далі - оцінювання готелю), що проводяться відповідно до Правил обов'язкової сертифікації послуг з тимчасового розміщення, затверджених
Держспоживстандартом.
У зв'язку з цим, для отримання категорійності спочатку необхідно звернутись в ДП “Львівстандартметрологія” для отримання сертифікату відповідності по безпеці.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (032) 261- 61-83.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 32 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802387
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання