офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
Інспекторами ДП «Львівстандартметрологія» забраковано 83,2 % перевіреної продукції вродовж березня 2011 року Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 05 квітня 2011 16:07
У березні 2011 року інспекторами з державного нагляду за якістю продукції, додержанням стандартів, норм та правил ДП «Львівстандартметрологія» було проведено 20 перевірок, з них 19 первинних та 1 повторна. На 17-ти з перевірених підприємств виявлено порушення вимог чинних нормативних документів (НД), тобто у 89,5% від загальної кількості перевірених.
У переліку продукції, яка перевірялась були: хлібобулочні та кондитерські, ковбасні, макаронні вироби, молочні продукти, майонези та олії, а також будівельні матеріали.
Загалом було проконтрольовано продукції на суму 170,194 тис. грн., з яких забраковано продукції вартістю 141,558 тис. грн. (83,2%) від перевіреної.
Під час проведення первинних перевірок було проінспектовано 5 міні-цехів у суб’єктів господарювання. Недоліки виявлені у всіх перевірених міні-цехах.
Так, в одному з міні-цехів, який займається виготовленням ковбаси, перевіряли дотримання вимог технічнічних умов та державних стандартів при виготовлені: сардельок «Звичайні оригінальні» I сорту, ковбаси вареної «Класична» I сорту. Перевірена продукція в повному обсязі (100%) не відповідала вимогам чинної нормативної документації, виявлені порушення органолептичних показників, обсягів та термінів проведення випробувань, вимог до маркування. За результатами перевірки підприємцю були видані приписи про заборону реалізації вареної ковбаси. За встановлений факт реалізації споживачем нестандартної продукції до виробника були застосовані штрафні санкції на загальну суму 6 700 грн.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 30 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762951
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання