офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
19 | 02 | 2020
ДП «Львівстандартметрологія» — «Лідер року 2018» у сфері технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 17 жовтня 2018 09:40
За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу ДП «Львівстандартметрологія» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі трудового колективу й управлінським якостям керівника, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб. Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. 

Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це:
- висока якість;
- оперативність;
-кваліфіковані фахівці;
- виконання роботи в термін;
- задоволення потреб клієнта та індивідуальний підхід.

Гаслом підприємства залишається вже багато років вислів - «Співпраця з нами- гарантія якості Вашої продукції!».

ДП «Львівстандартметрологія» пропонує клієнтові послуги у сфері:
- стандартизації;
- метрології;
- оцінки та підтвердження відповідності;
- сертифікації систем управління;
- випробування.

Задля досягнення таких результатів та визнання, напрямки роботи підприємства постійно розвиваються, впроваджуються інноваційні рішення в роботі; оновлюється матеріально-технічна база підприємства.

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо споживачу. Ця нагорода також відображає стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 20 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1399
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2147122
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання