офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Державним метрологічним наглядом ДП «Львівстандартметрологія» за березень 2011 року перевірено понад 60 тис. ЗВТ у регіоні Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 06 квітня 2011 16:01
Протягом березня 2011 року інспекторами державного метрологічного нагляду (ДМН) здійснено перевірку на 13-ти підприємствах, установах і організаціях різних форм власності та видів діяльності м.Львова й області.
Порушення вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (далі – Закон), державних стандартів, метрологічних вимог та інших нормативних документів з метрології були встановлені у всіх перевірених об’єктах. Зокрема, на семи підприємствах використовувалися неповірені та несправні засоби вимірювальної техніки (ЗВТ); на п’яти - відсутні узгоджені переліки ЗВТ; на двох об’єктах відсутні НД в галузі метрології.
Державним метрологічним наглядом перевірено 62922 од. ЗВТ. Непридатними до застосування визнано 6753 од. ЗВТ (10,7 %), що експлуатувалися без відбитків чинних тавр повірки. За результатами інспекційної повірки забраковано три од. ЗВТ.
За результатами ДМН до підприємств порушників були вжиті заходи відповідно до вимог Закону та Кодексу України про адміністративні правопорушення:
-  видано 13 приписів на усунення порушень метрологічних вимог та 7 - на вилучення з експлуатації непридатних до застосування ЗВТ;
- накладено 2 заборони на виконання робіт, пов'язаних з вимірюваннями;
- 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності (оштрафовано).
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 15 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1803995
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання