офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
31 | 05 | 2020
Відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція "Управління якістю в освіті та промисловості" Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 20 травня 2019 09:02
16-17 травня 2019 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція "Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи". 

Проведення цієї міжнародної конференції дало можливість зібрати плеяду науковців із різних вишів як України, так і зарубіжжя: Данії, Болгарії, Німеччини, Республіки Сербії (Боснія і Герцеговина), Польщі.

Українські та зарубіжні учасники (загалом 160 осіб) подали до організаційного комітету 79 тез доповідей, які видано до початку роботи конференції окремим збірником. Серед учасників конференції науковці і фахівці із ВНЗ та установ різних міст України (Вінниці, Житомира, Києва, Кривого Рогу, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова, Херсона, Хмельницького, Чернівців, Чернігова) та гості із зазначених вище країн.

У  конференції брав  участь та виступив з доповіддю Ігор Іванович Сидорко, аудитор з метрології ДП «Львівстандартметрологія». Назва доповіді «ДОЦІЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ СИСТЕМИ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ У СФЕРІ КЛІНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ».

У  Програмі конференції було передбачено відвідування Народного музею метрології та вимірювальної техніки при ДП «Львівстандартметрологія» учасниками Конференції. 17 травня музей відвідало 12 учасників конференції.
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 10 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1409
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2256568
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання