офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
31 | 05 | 2020
Сьогодні розпочався Міжнародний форум з питань технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 23 травня 2019 15:48
У Львові стартував Міжнародний форум з питань технічного регулювання. Захід розпочали з привітань від керівництва Уряду, Верховної Ради України та Львівського регіону  з нагоди Всесвітнього дня метрології.

Під час Форуму  відбувся брифінг заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрія Бровченка. Представники засобів масової інформації мали можливість задати спікеру актуальні питання щодо мети проведення заходу тощо. 

Форум відбуватиметься протягом трьох днів  та згідно з програмою передбачає обговорення механізмів зменшення технічних бар’єрів для бізнесу як у процесах виробництва продукції на внутрішній ринок України, так і її експорту на зовнішні. Особливу увагу буде приділено розвитку інноваційних технологій тощо. Крім цього, учасники форуму обговорять завдання та функції у всіх цих процесах науки,  освіти та бізнесу, а також шукатимуть способи посилення взаємодії трикутника  "освіта-наука-бізнес". 

Детально з програмою можна ознайомитись за посиланням https://techreg.in.ua/fl/, на якій розміщено презентації спікерів, а також буде розміщено відео.

24  травня  в рамках Форуму буде проведено Діалог з бізнесом в регіонах онлайн. 

 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 9 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1409
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2256500
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання