офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
31 | 05 | 2020
Степан Кубів відкрив IV Міжнародний форум технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 24 травня 2019 15:09
24 травня, Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів в рамках робочого візиту до Львова відкрив IV Міжнародний форум технічного регулювання.

Під час виступу Перший віце-прем'єр-міністр України наголосив, що цей форум є важливим кроком у міжнародному розвитку науки, освіти та бізнесу через підвищення обізнаності українських науковців і виробників про роль технічного регулювання і технічні стандарти. Також нагадав, що на початку року Україна стала повноправним членом Метричної конвенції, завдяки чому українська система вимірювань отримала визнання з боку усіх 59 країн-членів Конвенції.

З нагоди професійного свята - Всесвітнього дня метрології кращих працівників метрологічної сфери були нагороджені подяками, грамотами від Уряду України, Міністероства економічного розвитку і торгівлі України.

Після урочистостей учасники Форуму розпочали  свою роботу за програмою.

Протягом дня  у залі тривав конструктивний діалог між учасниками, обговорення доповідей спікерів. Також відбувся діалог з бізнесом в онлайн режимі між регіонами. 

На завершення дня, модератором заходу  - Леонідом Віткіним, директором департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку, доктором технічних наук, професором, було підведено підсумки за результатами озвучених доповідей спікерів.


 
 
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 9 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1409
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2256556
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання