офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
04 | 08 | 2020
У Львові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 28 травня 2019 09:56
23 - 25 травня 2019 р. у Львові відбувся Міжнародний форум з питань технічного регулювання.

Організатором заходу було ДП «Львівстандартметрологія», за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, за підтримки Організації Об'єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), Уряду Німеччини через Німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Федерального фізико-технічного інституту Німеччини (PTB), залучення міжнародної технічної допомоги ЄС (проекту Twinning). 

У роботі Форуму взяли участь керівництво Міністерства економічного розвитку, ЛОДА, представники ділових, наукових, бізнесових кіл Львівщини та провідні міжнародні експерти, а це понад 200 учасників.

Тема Форуму – «Технічне регулювання для розвитку науки, освіти, бізнесу».

Головними питаннями на Форумі були :
• представлення Львівщини як безпечної території для ведення бізнесу в Україні;
• встановлення діалогу між владою і бізнесом, активізація нових ринків збуту;
• забезпечення сталого розвитку науки, освіти, бізнесу завдяки впровадженню в Україні вимог міжнародного рівня;
• підвищення обізнаності українських науковців, фахівців і виробників щодо ролі технічного регулювання у важливих сферах нашого життя.

Робота Форуму тривала три дні і була організована як: основна сесія, інтерактивні панелі, презентації зарубіжних, вітчизняних експертів та діалог з бізнесом в онлайн режимі.

23 травня відбулося урочисте відкриття Міжнародного форуму. Після закінчення офіційної частини пройшов брифінг для ЗМІ за участю організаторів Форуму та керівників провідних підприємств нашого регіону. Головним спікером брифінгу був заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Другий день Форуму урочисто відкрив Перший віце-прем’єр-міністра України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, який принагідно привітав всіх з Всесвітнім днем метрології та вручив подяки та грамоти від Мінекономрозвитку. У рамках Форуму відбулася виставка-експозиція товарів/робіт/послуг підприємств- виробників Львівського регіону.

24 травня в рамках програми Форуму відбувся діалог з бізнесом в онлайн режимі, під час якого нагошувалося на важливості розвитку як науки, освіти, так і бізнесу як основної платформи для росту економічних показників та культурного рівня суспільства.
Участь в онлайн діалозі взяли участь п'ять регіонів України: Агентство розвитку Дніпра, Запорізька торгово-промислова палата, Рівненська Торгово-промислова Палата, Хмельницька Торгово-промислова Палата, Полтавська торгово-промислова палата (м. Кременчук).

Представники науки та бізнесу мали можливість поставити свої питання фахівцям Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку та отримати фахові відповіді.

Крім цього, був зроблений акцент на актуальності завдань у сфері реформування технічного регулювання в Україні та реалізації проектів технічної допомоги від міжнародних організацій – Організації Об'єднаних Націй із промислового розвитку (UNIDO), Німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Федерального фізико-технічного інституту Німеччини (PTB), Європейського Союзу (Twinning).

Усі питання, які розглядалися на Форумі, фото та відео матеріали можна подивитися на Комунікативній платформі «Технічне регулювання в Україні» - https://techreg.in.ua
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 21 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1413
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2321693
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання