офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 04 | 2021
Бізнес-досягнення ДП «Львівстандартметрологія» відзначено нагородою «Лідер галузі 2019» Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 03 жовтня 2019 10:31
ДП «Львівстандартметрологія» отримало престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності.

Підприємство отримало у бізнес-рейтингу 2 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України за показником «Коефіцієнт оборотності активів» та 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Львівської області у номінації «Ділова активність». 

Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження, проаналізувавши показники внеску 329 783 українських підприємств у державний бюджет.

Національний бізнес-рейтинг в Україні вже 15 років аналізує роботу підприємств і відзначає нагородами тих, хто займає високі місця в галузевих рейтингах. Це фінансово стійкі, сумлінні компанії, драйвери розвитку своїх галузей і економіки країни в цілому.

Також Національний бізнес-рейтинг відзначив генерального директора ДП «Львівстандартметрологія» Юрія Гриніва званням «Керівник року» за управлінську ефективність, раціональне стратегічне планування, системний підхід у досягненні цілей підприємства.

Ми пишаємося отриманими нагородами, адже це визнання нашого успіху, копіткої праці, прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економіку України. 

Дякуємо генеральному директорові та колективу ДП «Львівстандартметрологія» за загальну перемогу.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 14 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1482
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2601283
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання