офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 01 | 2021
Відбулася XII Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні технології і автоматизація" Друкувати
Написав прес-служба   
Вівторок, 03 листопада 2020 15:50
22-23 жовтня 2020 року  в Інституті комп’ютерних систем і технологій ім. П.Н. Платонова (м.Одеса) відбулася ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ І АВТОМАТИЗАЦІЯ -2020».

Членами програмного комітету конференції висловили бажання бути 10 закордонних та понад 40 вітчизняних провідних вчених — докторів наук, професорів.

У конференції заочно брав участь та подав матеріали Сидорко І.І., провідний інженер ДП «Львівстандартметрологія», «АНАЛІЗ МЕТОДІВ ДОСЛІДЖЕНЬ В КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛАБОРАТОРІЇ». 

Забезпечення якості лабораторних досліджень є однією з центральних проблем сучасної лабораторної медицини. Тільки завдяки точній організації та якісному лабораторному тестуванню можна очікувати, що кожен результат, про який повідомляється в санкціонованому звіті, може бути використаний лікарем для прийняття діагностичних рішень та відповідного лікування. Дуже важливо забезпечити точність та узгодженість результатів досліджень. Для об'єктивізації результатів та ефективної роботи загально клінічних та спеціалізованих лабораторій, а також лабораторних центрів планується відпрацювання системи, починаючи з підготовки пацієнтів до лабораторних досліджень, біоматеріалів, точного лабораторного дослідження, дотримання правил доставки матеріалів, дотримання правил попередньої обробки належних лабораторних досліджень, проектування та доставки результатів (інформація для лікаря).

З огляду на значну кількість обставин та факторів, що впливають на об’єктивність лабораторних досліджень, можна передбачити шляхи їх оптимізації. Мета даної роботи - оцінити загальні проблеми об'єктивності лабораторних досліджень та запропонувати шляхи їх раціонального вирішення. Нові перспективи відкриває використання методів аналізу даних для розробки систем підтримки для прийняття управлінських рішень у клінічній лабораторній діагностиці.

За результатами конференції був виданий збірник тез.
Стаття “ANALYSIS OF RESEARCH METHODS IN CLINICAL AND DIAGNOSTIC LABORATORY» опублікована у збірнику тез конференції на англійській мові.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 37 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1476
Посилання : 22
Переглянути хіти змісту : 2510566
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання