офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
22 | 10 | 2018
В ДП "Львівстандартметрологія" відбудеться святкування Всесвітнього дня стандартів Друкувати
Написав прес-служба   
Середа, 12 жовтня 2011 15:50
Урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята – Дня стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів, працівниками ДП «Львівстандартметрологія».
Контактна особа:
Круць Ірина
(0322) 261-61-77
 
14 жовтня 2011 року о 14:00 год. ДП “Львівстандартметрологія” проводитиме науково-практичну конференцію під гаслом: «Міжнародний стандарт – створення довіри на глобальному рівні», приурочену святкуванню професійного свята працівників стандартизації та метрології, а також Всесвітньому дню стандартів. У рамках урочистостей відбудеться проведення церемонії нагородження підприємств-фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». До участі запрошуються представники технічних комітетів зі стандартизації, органів місцевої влади, організації, підприємств і наукових установ Львівщини, журналісти.

Цьогорічне гасло Всесвітнього дня стандартів - «Міжнародний стандарт – створення довіри на глобальному рівні» - вибрано не випадково, адже національні стандарти, гармонізовані з міжнародними, дають доступ до найновіших досягнень науки і техніки, різноманітних виробів і послуг, сприяють усуненню та подоланню технологічної прірви, що є між країнами з різним економічним статусом, і торгових бар’єрів. Метрологія, своєю чергою, закладає міцний фундамент забезпечення єдності вимірювань і підвищення якості продукції.
На науково-практичній конференції будуть розглядатись питання щодо впровадження міжнародних стандартів, реформування системи технічного регулювання, ролі метрології в економіці і торгівлі, активізації роботи технічних комітетів та участі представників бізнесу у національній та міжнародній стандартизації.
Також відбудеться проведення урочистої церемонії нагородження підприємств-фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». Загалом було подано 31 заявку від 29 підприємств Львівщини. Нагородження фіналістів буде проводитись за такими номінаціями:
1 Продовольчі товари.
2 Промислові товари для населення.
3 Товари виробничо-технічного призначення.
4 Роботи або послуги, які виконуються чи надаються у побутовій і виробничій сферах.
Окрім відзначення фіналістів регіонального етапу, оголосять учасників, яких рекомендують до участі в Конкурсі на загальнодержавному рівні.

Місце проведення урочистостей – актовий зал ДП «Львівстандартметрологія» за адресою: вул. Князя Романа, 38, 3-й поверх. Прес-служба ДП «Львівстандартметрологія»
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 11 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1327
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1762886
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання