офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
20 | 09 | 2018
Що потрібно знати при виборі овочів для заготівлі на зиму Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 27 жовтня 2011 13:44
З приходом осені кожен добрий господар задумується над тим, як правильно заготувати овочі на зиму. Зазвичай кожен із нас шукає якісні продукти. Але чи знаємо ми на що потрібно звертати увагу при купівлі овочів та заготівлі їх на зиму?

«Якість овочів, що реалізуються постачальниками на ринках та у супермаркетах, чітко контролюється нормативними документами. На кожен вид продукції передбачений окремий державний стандарт. Зокрема, якість картоплі регламентується ГОСТ 7176-85 буряка - ДСТУ 7033:2009, капусти – ДСТУ 7037:2009 тощо», - наголосила начальник відділу технічного нагляду ДП «Львівстандартметрологія» Наталія Трубіцина.

Найпоширенішим продуктом заготівлі на зиму, чи не у кожній сім’ї, є картопля. Не випадково її в народі називають другим хлібом, адже, за статистикою, споживання продовольчої пшениці становить приблизно 6 мільйонів тон на рік і така ж кількість споживання картоплі. Крім того, Україна перебуває на п'ятому місці в світі з вирощування картоплі та виробляє 6% її світового виробництва. В Україні картоплю поділяють на ранню та пізню (в залежності від часу заготівлі та відвантаження – до 1 вересня та після 1 вересня, відповідно) а, також, залежно від харчової цінності, на різні сорти.

Особливу увагу при заготівлі на зиму пізньої картоплі потрібно звернути на те, щоб не було змішування сортів, адже кожен із них має свої особливі умови та термін зберігання, а їх змішування може призвести до погіршення якості заготованої картоплі та її смакових властивостей. Якщо ж змішування сортів все-таки відбулося, то основний сорт має становити не менше 90% від загальної маси картоплі. За зовнішнім виглядом картоплини повинні бути цілі, сухі, не забруднені, однорідної форми, не повинно бути проростів. На ріст картоплі впливають різноманітні природні фактори, які призводять до неправильної форми картоплини, зеленкуватого забарвлення, але важливо знати, що картопля такого типу може становити всього 2% від усієї партії, а картоплини з іншими пошкодженнями - всього 1-5% від загальної маси картоплі, що продається . До переробки та вживання не допускаються повністю зелені клубні, зів’ялі картоплини, картоплини, пошкоджені гризунами. При розвантажуванні картоплі треба знати, що висота падіння картоплини чи мішка з нею не має перевищувати 30 см. При падінні картоплі з більшої висоти утворюються механічні пошкодження, які впливають на смак та термін її зберігання. Зберігати картоплю потрібно у сухому прохолодному приміщенні.

При купівлі буряка чи моркви звертайте увагу на коренеплоди. Вони повинні бути свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, без тріщин, не уражені хворобами та без зайвої зовнішньої вологи. До продажу допускаються бурячки з надламаними корінцями. Приготований буряк та морква повинні мати притаманні їм смак та запах. Не допускається вміст у партії коренеплодів зів’ялих, підгнилих, з ознаками зморшкуватості, запарених, підморожених, тріснутих та з відкритою серцевиною. Зберігати буряк потрібно у вентильованих приміщеннях за температури від 0 ºС до 2 ºС , не більше ніж 7 місяців, моркву - за температури від 0 ºС до 1 ºС , не більше ніж 6 місяців.

Щодо запасів на зиму капусти, то покупцю необхідно знати, що свіжа білоголова капуста поділяється на два товарних сорти, залежно від якості: перший та другий. Здорова капуста повинна мати цілі, чисті, цілком сформовані, непророслі головки типового забарвлення, без пошкоджень. Головки капусти першого та другого сорту повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Маса зачищеної головки капусти І-го сорту, незалежно від часу заготівлі та відвантаження, має бути не менше ніж 1 кг. Не допускаються до продажу та заготівлі головки капусти з механічними пошкодженнями на глибину більше п’яти прилеглих листків, а також пророслу, тріснуту, загнилу, запарену та підморожену (з ознаками внутрішнього пожовтіння та побуріння) капусту. Проте, у партії капусти під час осінньо-зимових транспортних перевезень допустимі головки злегка підморожені. Капусту зберігають за температури від 0 ºС до 1 ºС, не більше ніж 7 місяців.

Готуючись до зими ми заздалегідь запасаємося цибулькою – для попередження різних хворіб. Залежно від своєї якості цибулю поділяють на 3 товарних сорти – вищий, перший та другий. Обираючи цибулю слід знати, що цибулини кожного товарного сорту повинні бути визрілими, здоровими, цілими, чистими, без стороннього запаху чи смаку, з сухими верхніми лусками та висушеною шийкою висотою від 2 до 5 см. Для попередження захворювань шийковою гнилизною цибуля, перед її реалізацією на ринках, повинна бути висушена в сушарках за температури 45 ºС протягом 8-12 год. Не допускається до продажу цибулини гнилі, запарені та підморожені.

Якість овочів, що реалізуються на ринку чи в супермаркетах, не лише регламентується державними стандартами, а й контролюється відповідними органами.

При проведенні перевірок фахівці контролюючих органів, перш за все, як і споживачі, звертають увагу на зовнішній вигляд овочів. Вміст нітратів, пестицидів та важких металів, тобто внутрішній стан овочів, можна перевірити лише у спеціалізованих лабораторіях. Такі дослідження здійснюють і фахівці лабораторії випробувань харчової продукції, сировини та виробів легкої промисловості ДП «Львівстандартметрологія». Тому при закупівлі овочів покупець має повне право вимагати відповідне свідоцтво.

Незважаючи на регламентацію державними стандартами якісних показників картоплі, буряка, моркви, капусти, цибулі та ін. овочів, а також нагляд зі сторони контролюючих органів, неякісна продукція все-таки потрапляє на ринок. Тому покупцям слід не втрачати пильності і звертати увагу на зовнішній вигляд овочів, наявність супровідних документів та протоколів випробувань. І лише тоді можна бути впевненим у якості та безпечності овочів, які Ви споживаєте.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 10 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1318
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1749915
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання