офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Щодо змін до статті 38 Закону "Про безпечність та якість харчових продуктів" Друкувати
Написав прес-служба   
Четвер, 17 листопада 2011 09:44
Комітет з питань європейської інтеграції визнав таким, що не суперечить праву Європейського Союзу, проект закону про внесення змін до статті 38 Закону «Про безпечність та якість харчових продуктів» (щодо інформування громадян про відсутність глютену у харчових продуктах).

Відповідно до змін, запропонованих законопроектом (реєстр.№8493), на етикетці харчових продуктів відсутність в них глютену має відображається написом "не містить глютену", при цьому відсутністю у харчових продуктах глютену вважається, якщо його вміст у харчовому продукті не перевищує 20 мг/100г від загальної маси продукту в одиниці упаковки.

Комітет звернув увагу на те, що запропоновані зміни частково не відповідають положенням Директиви 2009/39 Європейського Парламенту та Ради щодо продуктів харчування спеціального призначення та Регламенту Комісії ЄС 41/2009 щодо складу та маркування продуктів харчування, призначених для людей, організм яких не сприймає глютен.

Зокрема, зазначалося, що, відповідно до ст.З Регламенту 41/2009, продукти харчування (призначені для людей, які не застосовують глютен), що складаються або містять один або більше складників з пшениці, жита, ячменю, вівсу або їх гібридів, які перероблені таким чином, що вміст глютену не перевищує 100 мг/кг, повинні маркуватися терміном "дуже низький рівень глютену". Такі продукти можуть маркуватися терміном "не містить глютену" за умови, що вміст глютену не перевищує 20 мг/кг. Відповідно до ст.4 Регламенту 41/2009 в маркуванні та рекламуванні продуктів харчування, призначених для нормального споживання, можна використовувати термін "не містить глютену", якщо його вміст в такій продукції не перевищує 20 мг/кг.

Таким чином, зауважив Комітет, у законодавстві ЄС відсутня імперативна норма щодо необхідності вказувати на етикетці всіх харчових продуктів, що знаходяться в обігу в Україні, інформацію про відсутність у харчових продуктах глютену. Окрім того, відповідно до Регламенту 41/2009 термін "не містить глютену" можна використовувати, якщо його вміст в продуктах харчування не перевищує 20 мг/кг, а не 20 ррm (мг/100г), як пропонується законопроектом.

Підтримуючи законодавчу ініціативу, Комітет запропонував профільному комітету (Комітет з питань охорони здоров'я) рекомендувати парламенту прийняти за основу зазначений законопроект за умови приведення його у відповідність до Директиви 2009/39/ЄС та Регламенту 41/2009.

 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 29 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804021
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання