офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
ХІ-й Всеукраїнський інформаційний навчальний семінар на тему: «Метрологія в медицині» Друкувати
Написав прес-служба   
Понеділок, 21 листопада 2011 12:04
Львівська філія ДП "Український науково-дослідний та навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" при Держспоживстандарті України організовує ХІ-й Всеукраїнський інформаціний навчальний семінар на тему: "Метрологія в медицині: проблеми верифікації, валідації, простежуваності, контролю вихідних параметрів об'єктів медичного призначення".

Семінар буде проводитися 24-25 листопада 2011 року у м. Східниця Львівської області.

До участі в семінарі запрошуються фахівці територіальних центрів Держспоживстандарту, державні повірники, метрологи, працівники-розробники виробів медичного призначення та всі охочі і зацікавлені особи для того, щоб розібратись в тематичних проблемах та намітити шляхи можливих рішень актуальних проблем, зокрема: місця метрології в медицині, вияснення наявності законодавчих, нормативних документів та нагальної потреби в нових розпорядчих документах для регулювання діяльності між двома галузями – метрологією та медициною.

Мета семінару:

1. Зібрати фахівців територіальних центрів, які мають конкретні розробки та пропозиції щодо контролю параметрів об’єктів медичного призначення, а також працівників підприємств, які виробляють, ремонтують, тестують такі прилади та мають практичних досвід, яким можуть поділитися з повірниками.

2. Обговорити важливі питання необхідності впровадження державних регуляторних актів щодо обов’язковості проведення атестації чи верифікації об’єктів медичного призначення виключно працівниками метрологічних служб структури Держспоживстандарту України.

3. Вимагати узаконення навчання з питань метрології працівників метрологічних служб медичних закладів в навчальній структурі Держспоживстандарту, або інших ВНЗ, які мають відповідні повноваження щодо проведення такого навчання.

4. Написання резолюції, яка б вміщувала аргументовані докази необхідності негайного впровадження законодавчого документу про регулювання діяльності в сфері метрологічного контролю між медичною галуззю та Держспоживстандартом України.

Всі охочі запрошуються до виступу, до висвітлення проблемних питань з тематики семінару. Планується видати збірник доповідей та виступів учасників семінару, а також обов’язковим буде прийняття резолюції семінару. Видаватимуться реєстраційні сертифікати взірця Держспоживстандарту України, які засвідчують участь та підвищення кваліфікації учасників семінару. Учасники семінару забезпечуватимуться роздатковим матеріалом, папками, ручками – повним комплектом для навчання та роботи у семінарі.

Прохання завчасно надіслати заявку на участь в семінарі на адресу: м. Львів, вул. Кривоноса, 4, факс (032) 239-92-93.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Директор Львівської філії – Бандирська Ореста Володимирівна, (тел.067-37-16-244).

Проживання та харчування не входять у вартість семінару. Всі необхідні бухгалтерські документи видаватимуться на місці.
Вартість дводенного семінару – 600 грн. (з ПДВ) сплачується по рахунку на реквізити Львівської філії ДП «УкрНДНЦ». Проживання сплачується на місці, вартість на одну особу – 150 грн. за добу.
Заїзд – 23 листопада 2011р. на відпочинковий комплекс «Ксеня».


Надходять пропозиції щодо виступів в семінарі, тому програма з графіком роботи висилатиметься оголошеним учасникам перед самим семінаром, так як вона постійно уточнюється. Тому прохання якнайшвидше вирішити питання участі в семінарі та надіслати пропозиції та теми доповідей. Організатори будуть всім щиро вдячні за підтримку такого важливого заходу.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804038
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання