офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
13 | 12 | 2018
Держспоживінспекція здійснила перевірку новорічних товарів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 30 грудня 2011 10:14
Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів здійснила перевірку якості новорічних товарів. Про це повідомив голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов на прес-конференції на тему: «Якість новорічних товарів».
Прес-служба відомства повідомляє, що фахівцями Київського обласного та міського управлінь з питань захисту прав споживачів минулого тижня були відібрані зразки новорічних товарів відповідно до чинного законодавства. Відбір здійснювався в присутності представників ЗМІ. Всі відібрані зразки новорічної продукції були передані на експертизу в лабораторію ДП «Укрметртестстандарт» для подальшого тестування.
Крім того, Орєхов поінформував, що територіальними управліннями у справах захисту прав споживачів нещодавно було перевірено більше 220 суб'єктів підприємницької діяльності. З них:
• 46 суб'єктів господарювання, які реалізували піротехнічні засоби, в 20-ти з яких виявлено різного роду порушення (44% від загальної кількості перевірених);
• 126 суб'єктів господарювання, які реалізували товари новорічного асортименту, в тому числі прикраси та гірлянди електричні, з них у 101 суб'єкта виявлені різного роду порушення (80% загальної кількості перевірених);
• 69 суб'єктів господарювання, які реалізовували ялинки, у 30 суб'єктів господарювання виявлені порушення (40% загальної кількості перевірених).
Основними порушеннями були:
ї• відсутність необхідної, доступної, достовірної інформації про товар;
• відсутність супровідних документів про якість та безпеку товару;
• невідповідність вимогам нормативних документів.
За виявлені порушення законодавства при реалізації новорічних прикрас, дитячих подарунків, піротехнічних засобів на порушників був накладено близько 100 тис. грн. штрафних санкцій.
У Держспоживінспекції запевнили, що й надалі будуть проводитися подібні перевірки з оприлюдненням результатів для запобігання просування на вітчизняний споживчий ринок неякісних товарів.
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 37 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1802298
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання