офіційний веб-сайт           
 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
Львівський науково-виробничий центр
стандартизації, метрології та сертифікації
16 | 12 | 2018
Щодо оцінки відповідності та реєстрації декларацій мийних засобів Друкувати
Написав прес-служба   
П'ятниця, 10 лютого 2012 14:25
З 01.01.2012р. набув чинності «Технічний регламент мийних засобів», затверджений Постановою КМУ від 20.08.2008р. № 717. Усі мийні засоби, які надійшли на ринок України, як вітчизняного так і закордонного виробництва, мають пройти процедуру оцінку відповідності, а саме виробник або уповноважена виробником особа має зареєструвати в уповноваженому Органі з оцінки відповідності декларацію про відповідність мийного засобу.
ДП «Львівстандартметрологія» уповноважене на проведення робіт з оцінки відповідності мийних засобів.
Підставою для реєстрації декларації є технічна документація, протокол випробувань акредитованої лабораторії на повний біологічно-активний розклад (не менше 80%) поверхнево-активних речовин (ПАР), які згідно рецептури входять до «декларованого» мийного засобу та нанесення на маркування Національного знаку відповідності та процентного складу ПАР.
У структурі ДП «Львівстандартметрологія» є випробувальна лабораторія, яка на сьогодні дооснащується приладами та відповідними методиками на визначення біологічно-активного розкладу ПАР. Орієнтовний термін отримання Атестату акредитації НААУ на відповідність вимогам ДСТУ ISO/IEC 17025 - ІІ квартал 2012р.
У зв’язку із недостатньою кількістю випробувальних лабораторій в Україні, які проводять випробування біологічно-активного розкладу ПАР та несформованого в повному об’ємі Переліку Національних стандартів, на сьогодні день розглядається перенесення обов’язкового застосування Технічного регламенту на 01.01.2013р. Про всі зміни щодо перенесення обов’язкового застосування Технічного регламенту, ДП «Львівстандартметрологія» буде повідомлено додатково.
За консультаціями та детальнішою інформацією щодо проведення оцінки відповідності та реєстрації декларацій мийних засобів звертайтесь за тел. (032) 261-61-83 або (032) 261-66-83, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Додаток:

1. Заявка
2. Технічний регламент мийних засобів
3. Перелік Національних стандартів
4. Інформація щодо Національного знаку відповідності
5. Доручення виробника
 
Останні новини
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Перекладач
Пошук
Хто на сайті
На даний момент 25 гостей на сайті
Статистика
Користувачі : 148
Зміст : 1341
Посилання : 23
Переглянути хіти змісту : 1804060
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Департамент тхнічного регулювання